Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Cvičení s dětmi

Vloženo: 22. května 2016

Dne 13.5.2016 podala naše Tělocvičná jednota Sokol žádost o grant na „multifunkční set pro předškolní děti“.
Standardní cena tohoto setu je 16800Kč a Župa Tyršova (ČOS) nám jí nabídla za 13750Kč. S tím, že si můžeme požádat o dotaci ve výši 70% ceny. Tzn. že by naši TJ tento set stál 4125Kč.
Protože by byl set skvělým zpestřením našich hodin „cvičení (pra)rodičů s dětmi“ a zároveň by se dal využít i jako doplněk na ostatní akce Sokola, rozhodli jsme se žádost podat. Zároveň, abychom byli plnohodnotným žadatelem, bylo třeba vytvořit určitou základnu dětí a mládeže při našem Sokole. Proto jsme požádali rodiče dětí, kteří s námi chodí každý čtvrtek cvičit, zda by své děti do Sokola nezapsali.
Podmínkou zapsání dítěte do Sokola je pouze odevzdání vyplněné přihlášky a zaplacení poplatku 100Kč za rok. Na oplátku Sokol může nabídnout nejenom určité zázemí pro děti, ale také úrazové pojištění, které se vztahuje na všechny členy Sokola v rámci všech pořádaných akcí.
Díky vstřícnému přístupu rodičů se můžeme nyní pyšnit 18 novými členy za kategorii „děti a mládež“. Tímto všem rodičům vřele děkujeme a slibujeme, že se budeme i nadále snažit připravovat naše cvičební hodiny a jiné akce pro děti s pečlivostí a nadšením.

Přílohy

Galerie

100 let české státnosti ve Středočeském kraji