Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

SOKOLSKÉ HRY BEZ HRANIC

Vloženo: 17. července 2017

V sobotu se uskutečnily na fotbalovém hřišti sokolské Hry bez hranic, nesly se od samého začátku v duchu pohody,přátelské atmosféry a hry fair play. Odpoledne si mohli návštěvníci vyzkoušet elektrického býka,wipe out obří koule a wipe- out arénu. Tyto atrakce si pochvalovaly hlavně děti :-)
I přestože se nanaplnilo naše očekávání a zájem (jak ze strany soutěžících, tak ze strany veřejnosti) o naše Hry bez hranic nebyl takový, jak jsme očekávali, tak jsme celkově s touto akcí velmi spokojeni a nelitujeme práce a energie, kterou jsme do příprav vrazili.
O všem vypovídala celodenní nálada soutežících a nadšení, které z nich vyzařovalo,
Předpověď počasí se také nenaplnila, a proto jsme si od 10hodin dopoledne užívat slunečného počasí a v klidu si vyzkoušet všechny velké odpolední atrakce.
Původní plán, učinit z těchto her záležitost putovní se, jak se zdá, také vyplní, protože již po vyhlášení výsledků jsme obdrželi ohlasy, že některá družstav do toho jdou také… Příští rok by to mohlo vyjít ve Vlkanči (u vítězů 0.ročníku) a na rok 2019 se o pořadatelství přihlásili Pečky.
Především je důležité poděkovat všem janovickým sokolům I nesokolům, kteří se na celé akci podíleli, protože bez nich bychom nic nedokázali. Zároveň děkujeme sponzorům:
Obec Č.J., Metalcom Úmonín, Generali Pojišťovna, Agro Podlesí, Jatka Janovice, Maso Třebovle, manželé Pokornovi a samozřejmě “horní” a “dolní” janovický sokol.
Zatím neznáme přesně částku, kterou jsme pořadatelstvím her získali, ale ať to bude kolik chce, vše půjde na kabiny a sokolovnu.

Co se týká nadšení zůčastněných tak o tom vypovídají dva ohlasy:
1, na FB – Vlkaneč – “Skvělá akce na skvělém místě”
2, mailem z Peček zde:

Ahoj Petro, ještě jednou veliké díky za tak skvělou akci!!! Tak dobře jsme se už dlouho nepobalili. Byli jste úžasní, všechno skvěle připravené, opravdu velký obdiv.

Byla by velká škoda, kdyby takový úžasný nápad nepokračoval dál.

V příštím roce to u nás vzhledem k všesokolskému sletu nepřichází v úvahu, budeme mít celé jaro až do července stále nějaká vystoupení, to už bychom nedali. Tak třeba se pochlapí Vlkaneč, coby vítězové :-). Na to bych si čas určitě našla.

Nicméně si pohrávám s myšlenkou, že bychom do toho šli v roce 2019. Bude tedy velice těžké se přiblížit Vaší úrovni, nasadili jste příčku setsakrta vysoko, ale budeme se snažit. :-)

Trochu mne sice děsí nezájem, s jakým jste se setkali, takové množství obeslaných, ale máme tady podobné zkušenosti, ať se snažíme sebevíc, lidi jsou asi líní nebo lhostejní, stejně nepřijdou.

Na druhou stranu, i v takovém menším provedení, v jakém se hry odehrály u Vás, to mělo své kouzlo. Během jednotlivých disciplín jsme se v podstatě všichni seznámili, věděli jsme, kdo je odkud, nebylo to tak anonymní.
 
Jana

Přílohy

Galerie

100 let české státnosti ve Středočeském kraji