Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Setkání s našimi důchodci - 2016

Vloženo: 16. května 2016

Dne 6. května 2016, opět po roce, uspořádala Obec Červené Janovice ve spolupráci s firmou Agro Podlesí každoroční oblíbené "Setkání s našimi důchodci". Setkání opět proběhlo ve velice příjemné, veselé a přátelské atmosféře a protáhlo se do pozdních hodin. Naše pozvání přijal i světoznámý rybář Jakub Vágner. Poděkování patří všem, kdo přispěli ke zdárnému průběhu setkání. Foto: Zdeněk Krupička
Vzácným hostem našeho setkání byl, náš soused z Katlova a známý rybář, pan Jakub Vágner. Společně se starostu obce Miroslavem Ptáčkem, ředitelem společnosti Agro Podlesí, a.s. Janem Procházkou a zastupitelem obce Antonínem Davidem popřáli našim nejstarším spoluobčanům a rozdali květiny přítomným ženám.
Jakub Vágner všechny pozval na blížící se WCCJ - Mistrovství světa juniorů v kaprařině, které se koná poslední květnový víkend na Katlově. Ve svém pozdravu mimo jiné konstatoval, že procestoval celý svět a Katlov patří mezi ty nejkrásnější místa na zemi.
Starosta Jakubovi za jeho slova poděkoval a doplnil, že máme určitě štěstí, když žijeme v této malebné krajině lesů a rybníků.

Galerie

100 let české státnosti ve Středočeském kraji