P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
Jméno Heslo
Obec Červené Janovice
Červené Janovice 102
PSČ: 285 42
Tel.: 327 594 220
Obec Červené Janovice - idatabaze.czMěstské, obecní úřady - idatabaze.cz

 

 

Obec > Aktuality

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

První školní den v Červených Janovicích - 2017

V pondělí 4.září 2017 jsme v základní škole přivítali prvňáčky.

Zobraz / Skyj

Cvičení Jógy- Joga v dením životě

Vážení přátelé jógy, ráda bych připomněla, že příští týden ve středu 20. září od 18.00 začne první cvičení jógy . Vzhledem k chladnějším dnům bylo navrženo přesunout se s cvičením z původně plánované tělocvičny do budovy Mateřské školy. Cvičení příští středu je v rámci akce "Sokol v pohybu", jste na něm všichni vítáni a zároveň jsou zváni i všichni, kdo by si cvičení chtěli zdarma vyzkoušet. Těším se na vás Helena Růžičková Jóga v denním životě Kutná Hora, z.s.

Zobraz / Skyj

Kadeřnictví v Červených Janovicích

Kadeřnictví v budově obecního úřadu má od měsíce září 2017 novou otevírací dobu.

Zobraz / Skyj

Cvičení s Janinou

Chcete si zpevnit a formovat postavu, přijďte si zacvičit s Janinou. Hodina je rodělena na část záhřívací ( aerobní) a posilovací. Přijďte si vyzkoušet cvičnou hodinu 18.9.2017 od 18 hodin a pak naostro 26.9.2017 od 18 hodin.

Zobraz / Skyj

SOKOLSKÉ HRY BEZ HRANIC

V sobotu se uskutečnily na fotbalovém hřišti sokolské Hry bez hranic, nesly se od samého začátku v duchu pohody,přátelské atmosféry a hry fair play. Odpoledne si mohli návštěvníci vyzkoušet elektrického býka,wipe out obří koule a wipe- out arénu. Tyto atrakce si pochvalovaly hlavně děti :-)

Zobraz / Skyj

Rozloučení s "páťáky" ZŠ - 2017

V pátek 30.6.2017 se před základní školou rozloučili mladší spolužáci, učitelé, starosta a místostarostka obce s žáky pátého ročníku. Popřáli jsme jim hodně úspěchů v dalším studiu. Všichni jsme se potom rozloučili s přáním odpočinkových prázdnin a hezkého léta.

Zobraz / Skyj

Dětský den - 2017

V sobotu 17.6. jsme si užili parádní dětský den, téma bylo z pohádky do pohádky. Děti mohly na trase, kde plnily úkoly potkat princeznu, draka, muchomůrky,čarodějnice, vodníky a včelí medvídky. Program byl zpestřen ukázkou cvičení dravců, kterou nám předvedli manželé Pelikánovi z obory Žleby. Moc děkuji všem,kteří se na přípravě a realizaci dětského dne podíleli.

Zobraz / Skyj

Staročeské máje 2017 - 2. část

2. ročník Staročeských májí se uskutečnil 13.5.2017. Ke každému domu byla přinesena májka a zahrána pěkná písnička od kapely P. Matury.


    Předchozí

  [12  [3] [4] [5] [6] [7]

Další